Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je úterý 07.07.2020, svátek má Bohuslava

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Dárky pro kluky a muže - RC modely

Dárky pro kluky a muže - RC modely

Největší radost z dárků mají vždy děti. Každého malého caparta potěší, když dostane k narozeninám, svátku či třeba k Vánocům nějakou pěknou hračku, s níž se pak může dostatečně vydovádět a pochlubit se s ní také před svými kamarády. Zatímco děvčata si přejí tradičně různé panenky, u kluků zase převládají technické hračky, auta a modely. Velmi zajímavými dárky pro kluky každého věku mohou být kupříkladu RC modely.

Modely na dálkové ovládání

RC modely jsou hračky na ovládání. Jedná se o technicky poměrně zajímavé modely, s nimiž si lze hrát doma i ve volné přírodě. Na výběr je dnes značné množství těchto modelů na dálkové ovládání. Mezi zdaleka nejoblíbenější přitom již tradičně patří auta, motorky a letadla či vrtulníky. Moderní RC modely dokáží dělat skutečné divy a jejich vývoj jde neustále dopředu.

Zábava pro malé i velké

Každý RC model obvykle obsahuje RC soupravu, která je tvořena přijímačem a dálkovým ovládáním, které slouží ke snadnému ovládání. Výhodou u RC modelů je to, že jejich ovládání není nijak složité, takže je zvládnou i menší děti. Není však tajemstvím, že RC modely jsou oblíbené i u mnoha dospělých lidí, kteří si zkrátka odmalička rádi hrají. Proto se nebojte zakoupit RC modely jako dárek třeba i svým mužům či přátelům, kteří této zábavě holdují.

Prodej RC modelů a příslušenství

U RC modelů se občas stane, že se určité RC příslušenství porouchá. Naštěstí se celkem bez problémů dají náhradní komponenty i přídavná RC příslušenství dokoupit. Moderní RC modely a RC příslušenství prodává třeba internetový obchod rcpark.cz. Naleznete zde širokou škálu těchto modelů - od lodí, přes auta, vrtulníky, letadla či třeba ponorky. RC modely věrně kopírují skutečné stroje.

Veškeré RC modely, které lze ve zmíněném e-shopu zakoupit, jsou prvotřídní kvality a vztahuje se na ně příslušná záruční lhůta.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.