Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pátek 06.12.2019, svátek má Mikuláš

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárky přes hromadné slevy - dovolená se slevou

Dárky přes hromadné slevy - dovolená se slevou

Nakupování dárků může tak trochu „lézt do peněz“. Pakliže chceme někoho ze svojí rodiny ( manželku, přítelkyni, děti, prarodiče) potěšit opravdu luxusním dárkem, rozhodně si nevystačíme s pár korunami. Velmi často si rodinní příslušníci pořizují jako dárek například různé pobyty v zahraničí či tuzemsku. Obvykle jde o hromadný dárek, rodina tak může vyrazit kompletní na krásnou dovolenou. To však stojí skutečně hodně peněz. Určitým řešením, jak takovéto dárky pořídit a přitom se finančně nezruinovat, mohou být hromadné slevy.

Slevy na zájezdy a pobyty v zahraničí i tuzemsku

Hromadné slevy na portálech, jako jsou Slevomat, Zapakatel či Megasleva dnes zcela běžně nabízejí poznávací zájezdy a pobyty do mnoha evropských i světových destinací. Jde přitom o to, že dovolená jako dárek se zde dá pořídit s opravdu výraznými slevami, řádově se jedná o desítky procent. Tyto hromadné slevy totiž nabízejí cestovní kanceláře proto, aby naplnily nevyužitá místa v letadlech a v hotelech, která již rezervovaly, avšak je nedokázaly naplnit přes své obvyklé cesty. Hromadné slevy jsou tak výhodné jak pro zákazníky, kteří ušetří i tisíce korun za dovolenou, tak i pro cestovní kanceláře, které si tak zajistí, že budou mít plnou obsazenost a vydělají.

SlevyDnes

Hromadné slevy jsou populární nejen na českém internetu. Zmínit lze například sousední Slovensko, kde se během pár týdnů staly hitem ZlavyDnes. Tento slevový portál je sesterským projektem českého portálu SlevyDnes, který slouží jako agregátor hromadných slev a naleznete na něm krom jiných právě i slevy na pobyty a poznávací zájezdy. Nabídka slev je samozřejmě mnohem bohatší a zahrnuje velké množství služeb a produktů. Na portále SlevyDnes je denně více jak 3.000 slev ze 40 měst, a to od víc jak 250 slevových serverů.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.