Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárky k Vánocům pro prarodiče

Dárky k Vánocům pro prarodiče

Vánoce jsou takřka za dveřmi a proto je na čase si rozmyslet, jaké dárky pod stromeček jednotlivým členům rodiny pořídíme. Zatímco v případě sourozenců či rodičů máme představu asi jasnější, neboť se s nimi vídáme hodně často a víme, co je baví a co by si přáli, u prarodičů může být výběr dárků mnohem složitější i s ohledem na jejich věk. Asi těžko předpokládat, že by si naše babička chtěla zaletět někam do Thajska, nebo se proletět v tryskáči či lézt na umělé stěně.

Víkendové pobyty v lázních plné pohody a relaxace

Výbornými dárky pro prarodiče jsou různé víkendové pobyty. Velice populární je v tomto ohledu zejména víkend v pivních lázních, kde na babičku a dědečka čekají nejen skvělé procedury spojené s pivem, ale také ochutnávky lahodného moku a v neposlední řadě i luxusní ubytování ve špičkovém hotelu. Po celý víkend tak budou mít jedinečnou možnost relaxace a odpočinku.

Právě dárky, které umožňují příjemný odpočinek a zároveň netradiční zážitky, jsou pro naše prarodiče tou nejlepší volbou. Pobyt v lázních v tuzemských či zahraničních hotelech, na horách či uprostřed poklidné přírody může být tím pravým, co si senioři dokonale vychutnají.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.