Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pátek 06.12.2019, svátek má Mikuláš

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Dárek pro kuřáky: elektronická cigareta Phantom HD

Dárek pro kuřáky: elektronická cigareta Phantom HD

Hledáte vhodný dárek pro kuřáka? Pak mu pořiďte elektronickou cigaretu. Kuřáka nejen potěšíte milým a užitečným dárkem, ale zároveň přispějete k tomu, že již nebude muset kouřit klasické tabákové cigarety a nezničí si tak zbytečně rychle své zdraví.

Elektronické cigarety jsou hitem mezi milovníky kouření. Těch, jak známo, je u nás poměrně značné množství, vždyť kouřením si denně ničí zdraví čtvrtina obyvatel České republiky. Mnozí z nás kuřáků však již nehodlají huntovat své zdraví běžnými cigaretami, které kromě nikotinu obsahují tisíce škodlivých látek, jež přispívají ke zhoršování zdraví a mohou dokonce způsobit předčasnou smrt poté, co se tělo napadne rakovina. Elektronické cigarety jsou výbornou alternativou. Kuřák si pomocí nich dopřeje svou dávku nikotinu, ovšem neinhaluje do plic ony nejškodlivější látky, jako jsou benzen, fosfáty, dehet a další. Ty totiž v elektronické cigaretě nejsou přítomny.

Elektronická cigareta Phantom HD konečně na českém trhu

Na českém trhu se během posledních dvou až tří let objevila celá řada elektronických cigaret. Nutno říci, že zdaleka ne všechny značky jsou kvalitní. Pakliže sobě nebo někomu ze svého okolí hodláte pořídit elektronickou cigaretu, pak si určitě dejte pozor na její kvalitu a upřednostněte dobrou a ověřenou značku. V tuzemsku se nyní dá sehnat špičková elektronická cigareta Phantom HD. Ta se vyznačuje všemi vlastnostmi, které by elektronická cigareta podle odborníků měla mít. Kuřák si dopřeje kvalitní a bezpečné kouření, přičemž u této cigarety ocení dokonale plynulý tah a také to, že elektronická cigareta Phantom HD vydává velmi hustou páru. Požitek z kouření elektronické cigarety Phantom HD se tak plně vyrovná kouření klasické tabákové cigarety, avšak má mnohem menší dopady na lidský organismus.

Startovací balíček

Elektronická cigareta Phantom HD se dá pořídit ve startovacím balíčku za výhodných podmínek. Můžete ji koupit sami sobě, nebo ji věnovat někomu z přátel či z rodiny. Kouření s elektronickou cigaretou Phantom HD vás vyjde mnohem levněji, měsíčně oproti nákupům běžných cigaret ušetříte stovky korun.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.