Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 17.06.2019, svátek má Adolf

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárek pro babičku a dědečka

Dárek pro babičku a dědečka

Hledáte nějaký pěkný dárek, který byste pod vánoční stromeček nadělili babičce či dědečkovi? S dárky pro starší generaci je to obtížné, je jen málo věcí, které naši prarodiče potřebují. Nejvíce je určitě potěší, když jim věnujete nějaké dárky, které budou mít spojitost s jejich vnoučaty či pravnoučaty. Během všedních dnů, kdy je neuvidí, si budou moci skrze tyto dárky připomínat radost, že jejich vnoučata se mají dobře.

Vytvořme babičce či dědečkovi otisky ručiček či nožiček našich dětí

Ideálním dárkem pro babičku či dědečka se mohou stát otisky dětských ručiček a nožiček. Sada, díky níž tyto otisky lze jednoduše vyrobit, se dá pořídit v internetovém obchodě PPbaby.cz. Jednoduchým postupem vyrobíme odlitek ručiček či nožiček našich dětí. Tyto otisky se pak mohou stát skvělým dárkem pro prarodiče. Ti tak budou mít skvělou památku na to, jak jejich vnoučata vyrůstala. Otisky dětských nožiček a ručiček se dají zarámovat a pověsit třeba do ložnice, obývacího pokoje či na jiné vhodné místo.

Příjemný a milý dárek pro prarodiče

Dárky pro babičku a dědečka lze můžeme mít díky vytvoření otisků dětských ručiček a nožiček vyřešit snadno a rychle. Kromě praktických dárků do domácnosti je už asi jen málo věcí, které by naše prarodiče mohly pod stromečkem překvapit. A právě otisky dětských ručiček a nožiček jsou tím, co dědečky a babičky bezpochyby a zcela jistě potěší.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.