Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Dárek pro babičku a dědečka

Dárek pro babičku a dědečka

Hledáte nějaký pěkný dárek, který byste pod vánoční stromeček nadělili babičce či dědečkovi? S dárky pro starší generaci je to obtížné, je jen málo věcí, které naši prarodiče potřebují. Nejvíce je určitě potěší, když jim věnujete nějaké dárky, které budou mít spojitost s jejich vnoučaty či pravnoučaty. Během všedních dnů, kdy je neuvidí, si budou moci skrze tyto dárky připomínat radost, že jejich vnoučata se mají dobře.

Vytvořme babičce či dědečkovi otisky ručiček či nožiček našich dětí

Ideálním dárkem pro babičku či dědečka se mohou stát otisky dětských ručiček a nožiček. Sada, díky níž tyto otisky lze jednoduše vyrobit, se dá pořídit v internetovém obchodě PPbaby.cz. Jednoduchým postupem vyrobíme odlitek ručiček či nožiček našich dětí. Tyto otisky se pak mohou stát skvělým dárkem pro prarodiče. Ti tak budou mít skvělou památku na to, jak jejich vnoučata vyrůstala. Otisky dětských nožiček a ručiček se dají zarámovat a pověsit třeba do ložnice, obývacího pokoje či na jiné vhodné místo.

Příjemný a milý dárek pro prarodiče

Dárky pro babičku a dědečka lze můžeme mít díky vytvoření otisků dětských ručiček a nožiček vyřešit snadno a rychle. Kromě praktických dárků do domácnosti je už asi jen málo věcí, které by naše prarodiče mohly pod stromečkem překvapit. A právě otisky dětských ručiček a nožiček jsou tím, co dědečky a babičky bezpochyby a zcela jistě potěší.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.