Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Dámské podprsenky

Dámské podprsenky

Podprsenky sice nejsou klasickým dárkem, kterými by muži obdarovávali svoje drahé polovičky, nicméně i tento druh zboží se občas může objevit pod vánočním stromečkem či jako dárek k nějaké jiné příležitosti. Obvykle je však darují například matky svým dcerám, neboť ony dobře ví, jaký typ podprsenky jim padne nejvíce. Muži se ve výběru podprsenky nevyznají, neumí zvolit vhodnou velikost, snadno se mohou zmýlit i v materiálu, barvě a mnoha dalších ohledech.

Velikost podprsenky

Výběr spodního prádla, mezi něž se řadí i podprsenky, je velmi specifický. Každá žena má jiné proporce a především podle tohoto kritéria si podprsenky musí vybírat. Ženy s plnějším dekoltem asi nebudou volit push up podprsenky, které mají dekolt zvýraznit. Naopak zřejmě spíše zvolí soft podprsenky.

Materiály podprsenek

Co se týče materiálu, velmi oblíbené jsou zejména krajkové podprsenky. Ne každé ženě se však tento materiál zamlouvá. Některé ženy proto raději při výběru upřednostní bezešvé podprsenky z mikrovlákna, bavlny či jiných materiálů, které jsou pro ně daleko příjemnější a pohodlnější. Právě pohodlí je u tohoto druhu spodního prádla nejzásadnější, žena se v podprsence musí cítit naprosto přirozeně. Špatně zvolená velikost či materiál mohou způsobit nejen nepříjemný pocit, ale také mohou být příčinou různých zdravotních potíží, vniku alergických reakcí, vyrážek apod.

Obchody s dámským spodním prádlem

Podprsenky lze vybírat běžně už i v internetových obchodech. Specializovaných e-shopů s dámským spodním prádlem existuje celá řada, mezi ty nejoblíbenější patří například eshopy pradelkoprotebe.cz či dianka.cz. V těchto internetových obchodech najdou ženy módní push up podprsenky, soft podprsenky. K dispozici jsou podprsenky z mnoha materiálů a barevných variant.

Navštivte:

www.dianka.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.