Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 16.09.2019, svátek má Ludmila

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dámské podprsenky

Dámské podprsenky

Podprsenky sice nejsou klasickým dárkem, kterými by muži obdarovávali svoje drahé polovičky, nicméně i tento druh zboží se občas může objevit pod vánočním stromečkem či jako dárek k nějaké jiné příležitosti. Obvykle je však darují například matky svým dcerám, neboť ony dobře ví, jaký typ podprsenky jim padne nejvíce. Muži se ve výběru podprsenky nevyznají, neumí zvolit vhodnou velikost, snadno se mohou zmýlit i v materiálu, barvě a mnoha dalších ohledech.

Velikost podprsenky

Výběr spodního prádla, mezi něž se řadí i podprsenky, je velmi specifický. Každá žena má jiné proporce a především podle tohoto kritéria si podprsenky musí vybírat. Ženy s plnějším dekoltem asi nebudou volit push up podprsenky, které mají dekolt zvýraznit. Naopak zřejmě spíše zvolí soft podprsenky.

Materiály podprsenek

Co se týče materiálu, velmi oblíbené jsou zejména krajkové podprsenky. Ne každé ženě se však tento materiál zamlouvá. Některé ženy proto raději při výběru upřednostní bezešvé podprsenky z mikrovlákna, bavlny či jiných materiálů, které jsou pro ně daleko příjemnější a pohodlnější. Právě pohodlí je u tohoto druhu spodního prádla nejzásadnější, žena se v podprsence musí cítit naprosto přirozeně. Špatně zvolená velikost či materiál mohou způsobit nejen nepříjemný pocit, ale také mohou být příčinou různých zdravotních potíží, vniku alergických reakcí, vyrážek apod.

Obchody s dámským spodním prádlem

Podprsenky lze vybírat běžně už i v internetových obchodech. Specializovaných e-shopů s dámským spodním prádlem existuje celá řada, mezi ty nejoblíbenější patří například eshopy pradelkoprotebe.cz či dianka.cz. V těchto internetových obchodech najdou ženy módní push up podprsenky, soft podprsenky. K dispozici jsou podprsenky z mnoha materiálů a barevných variant.

Navštivte:

www.dianka.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.