Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dámské kabelky a tašky

Dámské kabelky a tašky

Dámské kabelky jsou nejen praktickým doplňkem, do něhož se vejdou různé drobnosti, která žena u sebe má například při návštěvě divadla či nějaké společenské akce, ale také velmi elegantním prvkem, který může být vhodným doplňkem k šatům či kabátu. Ne každá žena má na kabelky a tašky vkus, což pak ve společnosti může zapříčinit drobné faux pas, je tedy potřeba je vybírat pečlivě a s rozvahou.

Kabelky raději kupovat ve specializovaných obchodech

Kvalitní kabelky a tašky se nedají koupit v každém supermarketu. Pakliže chce žena na své okolí opravdu zapůsobit, pak by měla volit skutečně značkové kabelky, které jsou sice dražší, ale o to více vyniknou. Pakliže si jde žena pořídit novou kabelku, vždy by měla dát přednost kvalitnímu specializovanému obchodu.

Kabelka jako dárek? Proč ne

Kabelky se samozřejmě mohou hodit i jako skvělý dárek pro ženy. Dá se očekávat, že je jimi potěší manželé či milenci. Ti však zdaleka nemají na tento druh zboží takový vkus, proto by si při výběru vhodné kabelky měli nechat poradit, nejlépe třeba od manželčiny přítelkyně či sestry apod. Jedině tak si zajistí, že svému protějšku udělají opravdu velkou radost.

Pozor na tvary a barvy kabelky

Kabelky se vyrábějí v mnoha provedeních, materiálech a barevných kombinacích. Kromě toho je potřeba si dát pozor i na vhodnou velikost, ne vždy je vhodná velká, byť praktická kabelka. Těžko si představit, že do kina či divadla žena půjde s kabelkou obřích rozměrů, která se hodí spíše na nákupy. Rovněž barva kabelky a tašky by v ideálním případě měla ladit s kostýmem ženy tak, aby se barevné kombinace vzájemně „nepřekřičely“.

Pánové, pokud jdete vybírat kabelky pro své drahé polovičky, nezapomeňte na výše uvedené rady, ať zbytečně neutrácíte a ženu spíše neurazíte.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.