Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je úterý 07.07.2020, svátek má Bohuslava

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Boty jako dárek pro přítele

Boty jako dárek pro přítele

Dáváte rády praktické dárky? S nepraktickými dárky se sice můžeme setkat poměrně často, ale víme, jak to s nimi skončí.

::alt Zůstanou někde na zaprášené poličce a nikdo si jich nevšímá. Po letech pak putují rovnou do popelnice. Lepší je tedy dát přednost praktickým dárkům, které skutečně udělají radost a najdou své využití. Skvělým dárkem pro přítele může být například kvalitní pánská obuv . Kvalitní obuv se nikdy neztratí a určitě udělá oslavenci radost. Zvolit můžete různé druhy obuvi. Mezi základní druhy obuvi patří sandály, sportovní obuv, společenská obuv, atd.

Několik rad k výběru obuvi

Jaké jsou zásady, kterých byste se měli držet při jejich výběru? Za prvé je vždy nutné znát velikost obuvi, kterou obdarovaný nosí. V případě že se přece jen spletete je většinou možné obuv v dané velikosti vrátit a vyměnit za vyhovující velikost. Dále byste se měli také řídit stylem, který oslavenec nosí. Milovníka elegantního stylu jistě nepotěšíte sportovní obuví.

Dbejte také na kvalitu materiálu, ze kterého je bota vyrobena. To je důležité zejména při výběru pánské zimní obuvi , která musí být mimo jiné také nepromokavá. Zimní období klade na boty mnohem vyšší nároky, než ostatní roční období. Je proto dobré zakoupit také ošetřující přípravky, například proti poškození solí. Pokud si nebudete vědět s něčím při výběru obuvi rady, neváhejte a obraťte se na prodejce. Měl by být schopen vám poradit.

Šetřete svůj čas

Nechcete ztrácet čas v plných nákupních centrech? Kvalitní pánskou obuv můžete zakoupit také online! Známý prodejce obuvi Stroll obuv vám na svých internetových stránkách umožní nákup z pohodlí vašeho domova. Až budete mít volno, stačí sednout k počítači a vybrat ty nejlepší boty pro vašeho partnera. Celý katalog naleznete na internetové adrese www.stroll-obuv.cz/panska-obuv/ . Pánskou obuv můžete vybírat například podle prověřených značek. Stroll obuv vám nabízí boty od značek Eject, Mustang, Nord, Mario Bruni a dalších.

Autor: Hedvika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.