Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 21.03.2019, svátek má Radek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Bílé náušnice jako dárek

Rád byste potěšil svou drahou polovičku hezkým dárkem k narozeninám či ke svátku všech zamilovaných? Ačkoliv způsobů, jak můžete Vaší drahé polovičce udělat radost, je několik, málokterá žena však opovrhne kvalitním šperkem. Obzvlášť v průběhu plesové sezóny tento dárek každá žena ocení. Elegantní a hodnotné šperky můžete ještě dnes zakoupit v internetové prodejně klenotnictví hodinky-klenoty.cz. Z nabídkového katalogu si na této webové adrese www.hodinky-klenoty.cz/sperky?bile-zlato=1&nausnice=1 si můžete vybírat mezi širokou škálou náušnic, řetízků, hodinek i jiných módních doplňků.

Právě náušnice patří mezi šperk, které ženy velmi rády nosí a střídají jejich typy. Náušnice představují jeden z mála šperků, které umí zvýraznit krásu dámského obličeje. Ženy si rády vybírat nové náušnice také podle způsobu uchycení. Přičemž rozlišujeme náušnice visací, klipsové a kruhy. Mezi obvyklé materiály, ze kterých bývají náušnice vyhotoveny, patří kovy, plasty i přírodniny.

Ty nejkvalitnější náušnice jsou vyrobeny ze zlata. Náušnice bílé zlato padnou do oka každé ženě, která se chce líbit. Dámské náušnice z bílého zlata v internetovém klenotnictví hodinky-klenoty.cz koupíte již od necelých dvou tisíc. Tento typ náušnic si zde můžete zakoupit v kombinaci s barevnými zirkony, brilianty, acháty či perlami. Zlaté náušnice vytvoří jedinečnou kombinaci především s večerními šaty.

Také dámskými hodinkami můžete svou partnerku velmi potěšit. Inspirujte se internetovým klenotnictvím hodinky-klenoty.cz a udělejte Vaší drahé polovičce radost některými z nabízených šperků.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Veronika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.