Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Bazénové příslušenství od Albixon

Bazénové příslušenství od Albixon

::alt Zmáhá Vás letošní netypické zimní počasí a těšíte se na příchod jara a následně léta? Toto čekání si můžete nyní zkrátit podrobnějším plánováním programu na teplotně příznivější období. K létu neodmyslitelně kromě výletů, sezení u táboráků a sportování, patří také koupání ve vodních plochách.

Vodní venkovní plochy jako například rybníky či přírodní nádrže ne vždy však mohou zaručit čistou a teplou vodu. To jsou však jen jedny z mála důvodů, proč si lidé čím dál tím častěji pořizují na své pozemky venkovní bazény.

Vyberte si ten správný bazén

Pokud i Vy zvažujete tuto koupi, můžete se nechat zlákat aktuální nabídkou společnosti Albixon. Na jejích webových stránkách www.albixon.cz najdete bohatou škálu venkovních bazénů. Bohatá nabídka však sebou nepřináší pouze nespočet možností, ale také svým způsobem složitější orientaci v tom, který bazén je ten nejlepší, avšak díky servisnímu centru společnosti Albixon, který Vám vždy ochotně při výběru pomůže, se nemusíte této nepříjemnosti obávat.

U společnosti Albixon si můžete zakoupit samonosné, přelivové, lamintové i foliové zapuštěné bazény. V nabídkovém katalogu naleznete taktéž nadzemní bazény. Ať už se rozhodnete pro ten či onen bazén, neměli byste zapomínat, že ke kvalitní péči o bazén patří rovněž používání těch nejspolehlivějších bazénových přípravků, které rovněž můžete zakoupit na výše zmíněné webové adrese.

Nezapomeňte na bazénové příslušenství

S bazénovým příslušenstvím od společnosti Albixon bude starání se o Váš venkovní bazén ještě o něco lehčí. Nezbytnou součást všech venkovních bazénů tvoří zejména čerpadla pro správný oběh vody a filtrace pro odchycení nečistot.

Autor: Hedvika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.