Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je středa 21.08.2019, svátek má Johana

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Bazénové příslušenství jako dárek pro kutily

Bazénové příslušenství jako dárek pro kutily

Hledáte vhodný dárek pro tatínka, dědečka nebo kamaráda? Hledat nejlepší dárek pro muže je těžké. Mnohdy si opravdu nevíme rady a tak hledáme nejrůznější tipy na dárky například na internetu. My vám přinášíme několik skvělých tipů na dárky pro kutily.

Jestliže si oslavenec libuje ve zvelebování své zahrady a okolí domu a navíc se rád koupe v rodinném bazénu, máte vyhráno. Naše tipy na dárky k narozeninám jsou určeny přesně pro vás a rozhodně s nimi nešlápnete vedle. Každý, kdo má rodinný bazén ví, že se o něj musí pravidelně starat. Darujte kutilovi skvělé bazénové příslušenství, které si zamiluje.

Bez bazénového příslušenství se totiž žádný kutil rozhodně neobejde. Bazénové příslušenství každému uživateli usnadňuje péči o bazén. Jen při správné údržbě si budete moci užívat léto u bazénu po celou koupací sezónu.

I v bazénu se vám totiž mohou vytvořit řasy nebo jiní nezvaní hosté. S bazénovou chemií a dalšími prostředky se jich zbavíte rychle a snadno. Jako dárek vybírejte kvalitní bazénové příslušenství, které by si sám majitel asi nejspíše nepořídil. Hodí se například kvalitní bazénová filtrace nebo kvalitní krycí plachta. Obě zabrání znečištění bazénu a dobrá krycí plachta na bazén dokáže také udržet teplotu vody na určitém stupni.

Skvělým dárkem pro kutila může být také bazénový vysavač. Bazénové vysavače rozdělujeme do tří základních kategorií – ruční, poloautomatické a automatické.

Jestliže chcete pořídit skutečně hodnotný dar, rozhodně se orientujte na bazénové vysavače automatické. Ty udělají všechny práci samy, stačí je jen zapnout a je to! Výkonné jsou také poloautomatické bazénové vysavače, které však vyžadují určitou lidskou pozornost.

Vždy dbejte na to, aby byl vámi vybraný bazénový vysavač kvalitní. Nakupujte pouze u prověřených prodejců bazénů a bazénové příslušenství, kteří vám poskytnou odpovídající záruku.

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.