Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Autokoberce pro náročné

Autokoberce pro náročné

Nedokážete si vybrat z nabídky dostupných autokoberců? Nechcete se spokojit s výrobkem ze sériové nabídky, ale chcete něco, co bude vaše auto odlišovat od ostatních?

Buďte originální, pořiďte si koberečky od Vopi.cz

Pak právě pro vás je určena nabídka společnosti Vopi.cz, která se zaměřuje na prodej autokoberců, autopotahů, bytových koberců a dalších doplňků. I zde si můžete vybrat z nabídky univerzálních autokoberců, ale pro náročnější zákazníky je zde možnost využít jednoduchý konfigurátor a vybrat si autokoberce zcela podle svých představ. Stačí si jen otevřít stránky www.vopi.cz/konf-koberecky/ a zde už jen vyplnit jednotlivá pole. Výhodou takto vyrobených autokoberců je, že se nemusíte obávat možných problémů při používání. U univerzálních autokoberců se může jednoduše stát, že nebudou odpovídat půdorysu podlahy vozidla a během jízdy se budou libovolně přesouvat. To může způsobit nemalé potíže. U autokoberců na míru máte jistotu, že budou přesně sedět a navíc si ještě můžete vybrat barevné proveden dle vlastního přání.

Zaměřeno na detaily

Jestliže se držíte spíše při zemi a netroufáte si pouštět se do speciálních vzorů, pak se můžete odvázat alespoň ve výběru nitě, kterou bude autokoberec obšitý. A rozhodně si nemyslete, že barevné řešení autodoplňků je jen záležitostí žen řidiček. I muži si potrpí na nenápadných detailech. Právě autokoberce patří k doplňkům, které si zaslouží nejvíce pozornosti. Jsou totiž takřka nezbytnou součástí každého vozu a dříve či později je potřeba je vyměnit. Navíc už není problém přizpůsobit vzhled interiéru vozidla do jednoho vzoru. S autokoberce můžete sladit také autopotahy, které si, stejně jako autokoberce můžete nechat vyrobit dle vlastních představ. Tímto jednoduchým způsobem tak dodáte i starému autu nového ducha. Navíc originální interiér vždy upoutá pozornost.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.