Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 18.10.2021, svátek má Lukáš

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéSada bylinných preparátů Topvet pro lepší spánek

Název:Sada bylinných preparátů Topvet pro lepší spánek
Kód zboží:
Druh zboží:
Dárek pro:Pro muže , Pro ženy
Příležitost:Valentýnské dárky, Vánoční dárky, Narozeniny, Svátky, Výročí
Zobrazeno:1788 x

Cena:

384 Kč

Sada obsahuje:

MEDUŇKOVÝ SIRUP. Bylina, která působí sedativně a pomáhá navodit klidný a plnohodnotný spánek. Sirup je vhodné používat při nervovém vyčerpání, nespavosti a depresích. Meduňka se užívá také při pomalém trávení, nadýmání, říhání a plynatosti.

SMĚS PRO LEPŠÍ SPÁNEK - EXTRAKT. Jedná se o směs bylin, které na člověka působí sedativně a pomáhají navodit klidný a plnohodnotný spánek. Extrakt je vhodné používat při nervovém vyčerpání, nespavosti a depresích. Je velice vhodným doplňkem při psychoneurotických obtížích. Meduňka se užívá také při pomalém trávení, nadýmání, říhání a plynatosti. Chmel je využitelný také k tlumení menstruačních bolestí.

Dávkování: 20 - 30 kapek 30 minut před spaním. Kompozice bylin není ani při dlouhodobém užívání návyková.

LEVANDULOVÁ SILICE. Testy provedené s levandulovou silicí prokázaly schopnost navodit klidný a plnohodnotný spánek. Dle závěrů testu je účinek srovnatelný s účinky barbiturátů. Tlumí bolesti, což nalezlo využití zejména při bolestech hlavy a migrénách. Uvolňuje spasmy, snižuje krevní tlak, posiluje srdce. Levandule celkově uklidňuje, pomáhá při depresích a nespavosti.

LEVANDULOVÝ KOUPELOVÝ OLEJ. Olej s vysokým obsahem levandulové silice je vhodný k celkovému uvolnění a relaxaci po celodenním stresu. Pokožku příjemní promastí a ošetří.

Kde zboží zakoupit?
Topvet.czTopvet.cz - V našem sortimentu naleznete veškerou přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární přípravky. Nabízíme bylinné čaje, extrakty, a to lihové tinktury i tobolky, tabletované extrakty. Dále rostlinné oleje, sirupy, řadu beta-

Štítky:

Podobné produkty...

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.